افغانستان

درگیری میان دو خانواده در پروان، ۲ کشته و ۴ زخمی بر جای گذاشت.

منابع امنیتی در ولایت پروان تأیید می‌کنند که در نتیجه‌ی یک درگیری میان اعضای دو خانواده در ولسوالی شینواری این ولایت، دو نفر کشته شده‌اند.

محمدصادق هاشمی، مدیر مبارزه با جرایم جنایی فرماندهی پولیس پروان می‌گوید که این رویداد روز گذشته «شنبه، ۲۱ حمل» در روستای «اشتر شهر» ولسوالی شینواری رخ داده است.

آقای هاشمی همچنان افزود که چهار نفر دیگر در جریان این درگیری زخمی شده‌اند.

او تأکید کرد که کشته‌شدگان و زخمیان این رویداد همه مرد و اعضای دو خانواده بوده‌اند.

به گفته‌ی مدیر مبارزه با جرایم جنایی فرماندهی پولیس پروان، اعضای دو خانواده پس از جنجال لفظی روی «تقسیم آب» باهم درگیر شده بودند.

او تأکید کرد که این رویداد در منطقه‌ی تحت تسلط جنگ‌جویان گروه طالبان صورت گرفته و جزئیات آن ابتدایی است. محمدصادق هاشمی تأکید کرد که رقم کشته‌شدگان و زخمیان این درگیری ممکن افزایش یابد.

ولایت پروان در شمال کابل از ولایت‌های ناامن است که حضور و گشت‌وگذار افراد مسلح غیرمسئول در سال‌های اخیر در بخشی‌هایی از این ولایت از جمله ولسوالی شینواری افزایش یافته است.

خبرگزاری شاهد

خبرگزاری #شاهد با دریافت جواز شماره ۴۶۳ وزارت اطلاعات و فرهنگ افغانستان در کنار دیگر رسانه های کشور با درک شرایط کنونی افغانستان، مصمم است پرچم #بیطرفی را بر دوش داشته باشد. ما بر این باور هستیم که #آگاهی از شرایط می‌تواند #آزادی را به دنبال داشته باشد.
مرا دنبال کنید: