جهان شاهد معلومات

کیم کارداشیان، میلیاردر شد.

کیم کارداشیان وست ستاره تلویزیونی با افزایش دارایی خود به یک میلیارد دالر به کلوپ ابرثروتمندان ملحق شده است.

مجله فوربز گزارش می‌دهد که ثروت خالص او به لطف فروش محصولات آرایشی و لباس، به علاوه درآمدهای تلویزیونی، آگهی‌های تجاری و سرمایه‌گذاری به این میزان رسیده است.

او اکنون یکی از ۲۷۵۵ نفری است که در فهرست فوربز از میلیاردرهای جهان قرار دارد.

جف بزوس بنیانگذار شرکت آمازون با ۱۷۷ میلیارد دالر دارایی در صدر این فهرست قرار دارد.

کیم کارداشیان کیست؟

بیوگرافی کیم کارداشیان + عکس کیم کارداشیان

آمریکایی‌های دیگری که نام آنها در یک سال اخیر به این فهرست اضافه شده شامل ویتنی ولف هِرد بنیانگذار اپلیکِیشین بامبل (۱.۳ میلیارد دالر)، تایلر پری فیلمساز (یک میلیارد دالر) و میریام اَدِلسون بیوه شِلدون ادلسون غول صنعت قمار (۳۸.۲ میلیارد) هستند.

کانیه وست شوهر کیم کارداشیان وست (این دو دیگر با هم زندگی نمی‌کنند) قبلا با ۱.۸ میلیارد دالر دارایی در این فهرست قرار گرفته بود اما کایلی جِنِر خواهر ناتنی کیم کارداشیان در ماه مه گذشته از این فهرست خط خورد چون فوربز ادعا کرد که خانواده او ارزش دارایی‌هایش را بیش از حد جلوه داده است.

به گزارش فوربز ارزش کل دارایی‌های کیم ۴۰ ساله از ۷۸۰ میلیون دالر در ماه اوکتبر به یک میلیارد دالر رسیده است که عمدتا به لطف سهام او در شرکت لوازم آرایشی “کی کی دبلیو بیوتی” و شرکت لباس‌های زیر “اسکیمز” است.

“”کی کی دبلیو بیوتی” در سال ۲۰۱۷ راه اندازی شد و “اسکیمز” دو سال قبل وارد عرصه شد.

میلیاردرهای جهان، ۱۰ ثروتمندترین افراد جهان سال ۲۰۲۰

کیم کارداشیان سال پیش ۲۰ درصد “کِی کِی دبلیو بیوتی” را به قیمت ۲۰۰ میلیون دالر به شرکت عظیم آرایشی “کوتی” فروخت.

تازه‌ترین کسب و کار او شرکت اسکیمز لباس زیر و لباس راحتی عرضه می‌کند که در دوران دورکاری از خانه موفق بوده است.

کیم کارداشیان در دوران همه‌گیری کرونا از حضور فعال در شبکه‌های اجتماعی (۲۱۳ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام و بیش از ۶۹ میلیون دنبال کننده در توئیتر) برای تبلیغ لباس‌های راحتی استفاده کرده است.

او ابتدا در سال ۲۰۰۷ به عنوان ستاره سریال “پا به پای کارداشیان‌ها” در کانال “E!” که زندگی واقعی خانواده او را به تصویر می‌کشید مشهور شد و از آن زمان محبوبیت خود را حفظ کرده است.

بنا به گزارش‌ها او در ماه فبروری از کانیه وست درخواست طلاق کرد. آنها هفت سال با هم زندگی کرده‌اند و چهار فرزند دارند.

 

خبرگزاری شاهد

خبرگزاری #شاهد با دریافت جواز شماره ۴۶۳ وزارت اطلاعات و فرهنگ افغانستان در کنار دیگر رسانه های کشور با درک شرایط کنونی افغانستان، مصمم است پرچم #بیطرفی را بر دوش داشته باشد. ما بر این باور هستیم که #آگاهی از شرایط می‌تواند #آزادی را به دنبال داشته باشد.
مرا دنبال کنید: