تکنالوژی

بازی پَل وُرلد، توجه میلیون‌ها نفر در جهان را به خود جلب کرده است

بازی ویدیویی پَل وُرلد که شبیه بازی معروف پوکِمون است، در جریان یک ماه پس از انتشار، میلیون‌ها طرفدار پیدا کرده است.

اگر با بازی پوکمون آشنایی داشته باشید، این بازی پل ورلد نیز شما را به هیجان می‌آورد.بازی جذابی که در مورد شکار هیولاهای زیبا است که برای طرفدارانش هیجان زیادی خلق کرده است.

این بازی ویدیویی جاپانی که در ۱۹ جنوری به بازار عرضه شد، در مورد به چنگ‌آوردن و شکار هیولاهای زیبا است.

نوعی بازی که در آن موجوداتی به نام «پل» در فضای باز یا «دنیای پل» قرار دارند و شما می‌توانید از آنها برای ساخت پایگاه‌ها و مبارزه با هیولاها استفاده کنید.

در آغاز انتشار این بازی، طرفداران فکر می‌کردند که این بازی، نمونه تفنگ به دست بازی پوکمون باشد، اما حالا می‌گویند که این بازی هیجانی، تجربه متفاوتی برای آنان است.

کومی ساتو مهندس فناوری اطلاعات ۲۲ ساله می‌گوید: «قبل از انتشار، فکر می‌کردم که این کاملا یک کاپی است. موضوع داغ گفتگو بود. بنابراین حدس می‌زنم شایعاتی را شنیده بودم که این یک کاپی از پوکِمون است یا اینکه پوکِمون که با تفنگ‌ها شلیک می‌کند».

طرفداران بازی‌های ویدیویی می‌توانند این بازی را به گونه آنلاین، حداکثر با ۳۲ تن روی سرور بازی کنند.

این بازی از سوی شرکت پوکیت پی‌یر جاپانی ساخته شده است و گفته می‌شود که از آغاز انتشار تا کنون، ۲۵ میلیون نسخه پل ورلد در سراسر جهان به فروش رسیده است.

شاهد

خبرگزاری #شاهد با دریافت جواز شماره ۴۶۳ وزارت اطلاعات و فرهنگ افغانستان در کنار دیگر رسانه های کشور با درک شرایط کنونی افغانستان، مصمم است پرچم #بیطرفی را بر دوش داشته باشد. ما بر این باور هستیم که #آگاهی از شرایط می‌تواند #آزادی را به دنبال داشته باشد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا