افغانستان

شرکت هوایی کام‌ایر به صورت کامل از لیست ممنوعیت پرواز امارات متحده عربی خارج شد.

اداره هوانوردی ملکی افغانستان روز «پنج‌شنبه، ۲۰ سنبله» اعلامیه ایی منتشر کرده است که براساس آن دولت امارات متحده عربی طی یک مکتوب رسمی به این اداره، از خروج کامل شرکت هوایی کام‌ایر از لیست ممنوعیت پروازها خبر داده است.

در اعلامیه ضمن استقبال از تصمیم دولت امارات متحده عربی، همچنان آمده است که پس از این شرکت هوایی کام‌ایر می‌تواند پروازهایش به مقصد دوبی و دیگر شهرهای امارات متحده عربی را از سر گیرد.

اداره هوانوردی ملکی همچنان گفته است که انتظار دارد تا زمینه‌ی همکاری‌های بیشتر میان شرکت هوایی اماراتی و شرکت‌های هوایی افغانستان به‌شمول آریانا و کام‌ایر فراهم شود و این شرکت‌ها بتوانند با تعامل سازنده و رقابت سالم و با استفاده از میکانیزم‌های «انترلاین» و «کودشیرینگ» خدمات بهتر و سهولت‌های بیشتر را برای مسافران فراهم کنند.

اداره هوانوردی ملکی کشور از شرکت‌های هوایی آریانا و کام‌ایر خواسته است که اصول مصئونیت و امنیت در بالابردن کیفیت خدمات و کسب رضایت را رعایت کنند.

شرکت هوایی کام‌ایر از سال ۲۰۱۴ میلادی به این طرف به دلیل غیرمعیاری بودن مصئونیت پروازهای این شرکت، در لیست ممنوعیت پرواز امارات متحده عربی قرار گرفته بود.

شاهد

خبرگزاری #شاهد با دریافت جواز شماره ۴۶۳ وزارت اطلاعات و فرهنگ افغانستان در کنار دیگر رسانه های کشور با درک شرایط کنونی افغانستان، مصمم است پرچم #بیطرفی را بر دوش داشته باشد. ما بر این باور هستیم که #آگاهی از شرایط می‌تواند #آزادی را به دنبال داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا