افغانستان

فرمانده پولیس ولسوالی کوهستان بدخشان در حمله‌ی طالبان کشته شد.

منابع امنیتی در ولایت بدخشان می‌گویند که سارمن عبدالظاهر، فرمانده پولیس ولسوالی کوهستان این ولایت در درگیری با جنگ‌جویان گروه طالبان در این ولسوالی کشته شده است.

ثناالله روحانی، سخن‌گوی فرماندهی پولیس بدخشان با تائید این خبر به خبرگزاری شاهد گفت که جنگ‌جویان طالب حوالی ساعت ۹:۰۰ صبح روز گذشته «سه‌شنبه، ۸ میزان» به‌گونه‌ی تهاجمی بالای ولسوالی کوهستان این ولایت حمله کردند.

به گفته‌ی آقای روحانی، درگیری میان نیروهای امنیتی و جنگ‌جویان گروه طالبان تا حوالی ساعت ۱۲:۰۰ شب گذشته ادامه داشته است. او افزود که در جریان این درگیری، افزون بر فرمانده پولیس ولسوالی کوهستان، دو سرباز پولیس محلی نیز کشته و سه نفر دیگر زخمی شده‌اند.

سخن‌گوی فرماندهی پولیس ولایت بدخشان همچنان علاوه کرد که در جریان این درگیری چهار جنگ‌جوی طالب نیز کشته و پنج جنگ‌جوی دیگر این گروه زخمی شده‌اند.

گروه طالبان تا کنون در این باره چیزی نگفته است.

شاهد

خبرگزاری #شاهد با دریافت جواز شماره ۴۶۳ وزارت اطلاعات و فرهنگ افغانستان در کنار دیگر رسانه های کشور با درک شرایط کنونی افغانستان، مصمم است پرچم #بیطرفی را بر دوش داشته باشد. ما بر این باور هستیم که #آگاهی از شرایط می‌تواند #آزادی را به دنبال داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا