افغانستان

برف‌باری در سالنگ‌، راننده‌گان به رعایت تدابیر احتیاطی توصیه شدند.

به دنبال نخستین بارش برف در منطقه سالنگ‌ها، مسوولان در ریاست حفظ و مراقبت سالنگ‌ها راننده‌گان را به رعایت تدابیر احتیاطی و داشتن وسایل سفر زمستانی توصیه کرده‌اند.

ریاست حفظ و مراقبت سالنگ‌ها، روز «سه‌شنبه، ۲۲ میزان»، اعلام کرده است که بارنده‌گی در سالنگ شمالی ساعت ۶:۰۰ روز دوشنبه آغاز شد و تا ساعت ۱۰:۰۰ شب ادامه یافت.

طبق معلومات ریاست حفظ و مراقبت سالنگ‌ها، ضخامت برف در پی بارنده‌گی شب گذشته در منطقه سالنگ شمالی به نُه سانتی متر می‌رسد.

تردد در شاهراه سالنگ به دلیل این که راننده‌گان و مسافران وسایل سفر زمستانی را نداشتند، برای مدت محدودی دچار سکته‌گی شد، اما دوباره به کنترل درآمد. شاهراه به روی همه وسایط باز است و تمام موترها می‌توانند با «چین» رفت‌وآمد کنند.

ریاست حفظ و مراقبت سالنگ‌ها از راننده‌گان و مسافرانی که از این مسیر تردد می‌کنند، خواست پس از این با وسایل سفر زمستانی مجهز باشند.

شاهد

خبرگزاری #شاهد با دریافت جواز شماره ۴۶۳ وزارت اطلاعات و فرهنگ افغانستان در کنار دیگر رسانه های کشور با درک شرایط کنونی افغانستان، مصمم است پرچم #بیطرفی را بر دوش داشته باشد. ما بر این باور هستیم که #آگاهی از شرایط می‌تواند #آزادی را به دنبال داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا