افغانستان

امرالله صالح و حمدالله محب در نشست امروز مجلس نمایندگان حاضر نشدند.

امرالله صالح، معاون نخست ریاست‌جمهوری کشور و حمدالله محب، مشاور امنیت ملی که در نشست امروز «شنبه، ۱۷ عقرب» مجلس نمایندگان فراخوانده شده بودند، حضور نیافته‌اند.

در این نشست اسدالله خالد، سرپرست وزارد دفاع، محمدمسعود اندرابی، سرپرست وزارت داخله و احمدضیا سراج، سرپرست ریاست عمومی امنیت ملی برای پاسخ‌دهی به پرسش‌های نمایندگان در مورد رویدادهای اخیر امنیتی حضور یافته‌اند.

امرالله صالح در یک یادداشتی فیس‌بوک شرکت در نشست استماعیه‌ی مجلس نمایندگان را «فرصت» و «غنیمت» خوانده و گفته است که شرکت در آن باید براساس اجندای منظم و تشریفات تعریف‌شده برای معاونیت اول ریاست‌جمهوری صورت گیرد.

او تأکید کرده است: «ترتیب‌اش را درست کنند درخدمت خواهم بود.»

آقای صالح در بخشی ازاین یادداشتش افزوده است که شورای ملی به عنوان پایه‌ی قانون‌ساز، نماینده‌ی حوزه‌های مردمی و نظارت‌کننده بر عمل‌کرد دولت سزاوار داشتن رابطه‌ی تنگاتنگ و صمیمانه با حکومت است.

شاهد

خبرگزاری #شاهد با دریافت جواز شماره ۴۶۳ وزارت اطلاعات و فرهنگ افغانستان در کنار دیگر رسانه های کشور با درک شرایط کنونی افغانستان، مصمم است پرچم #بیطرفی را بر دوش داشته باشد. ما بر این باور هستیم که #آگاهی از شرایط می‌تواند #آزادی را به دنبال داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا