جهان

ایلان ماسک، به ویروس کرونا مبتلا شد.

بنیانگذار شرکت تسلا که چند روز پیش ۴ آزمایش کرونا در یک روز انجام داد که جواب دو تست مثبت و جواب دو تست منفی بود و نسبت به دقت تست‌های کرونا ابراز تردید کرده بود، حالا می‌گوید احتمالا به نوع نیمه حاد کرونا مبتلا شده است.

ایلان ماسک، بنیانگذار و سهامدار عمده شرکت تولید خودروهای الکتریکی آمریکا، اعلام کرد که به کرونا مبتلا شده است.

وی چند روز پیش ۴ آزمایش کرونا در یک روز انجام داد که جواب دو تست مثبت و جواب دو تست منفی بود و نسبت به دقت تست‌های کرونا ابراز تردید کرده بود، اما حالا ماسک می‌گوید احتمالا به نوع نیمه حاد کرونا مبتلا شده است.

ماسک در توئیتر نوشت: من جواب‌های کاملا متفاوتی را از آزمایشگاه‌های مختلف دریافت کرده‌ام اما به احتمال زیاد به کرونا با علائم نیمه حاد مبتلا شده‌ام. علائم بیماری من شبیه سرماخوردگی خفیف است که البته اصلا تعجب‌آور نیست؛ چراکه خود کرونا نوعی سرماخوردگی است.

وی در پاسخ به سوال یکی از کاربران در توئیتر درباره علائم بیماری‌اش نوشت: با کمی فراز و نشیب اما علائم شبیه سرماخوردگی است، اما نسبت به سرماخوردگی کمی سردرد و سرگیجه بیشتری دارد.

وی اخیراً در عملیات ارسال ۴ فضانورد ناسا توسط فضاپیمای اسپیس ایکس حضور داشته که حالا روشن شدن ابتلای وی به کرونا انتقاداتی را در این باره مطرح کرده است.

ایلان ماسک یکی از ۱۰ فرد ثروتمند جهان محسوب می‌شود.

شاهد

خبرگزاری #شاهد با دریافت جواز شماره ۴۶۳ وزارت اطلاعات و فرهنگ افغانستان در کنار دیگر رسانه های کشور با درک شرایط کنونی افغانستان، مصمم است پرچم #بیطرفی را بر دوش داشته باشد. ما بر این باور هستیم که #آگاهی از شرایط می‌تواند #آزادی را به دنبال داشته باشد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا