باید بدانیم

آریانا گرانده و دالتون گومز نامزد شدند.

آریانا گرانده با انتشار عکس‌هایی در اینستاگرام، نامزدی خود را با دالتون گومز اعلام کرد. 

روز یکشبنه آریانا گرانده ۲۷ساله آلبومی متشکل از پنج عکس در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و نوشت: «برای همیشه و بعد برخی.» 

این خواننده علاوه بر تصویر خود و گومز، عکسی از خودش که دستش را روی صورتش گذاشته به اشتراک گذاشت که انگشتر نامزدیش را نشان می‌دهد. 

اریانا گرانده و دالتون گومز

گرانده یک عکس بزرگ از انگشتر بیضی شکل نامزدیش گرفته که با مروارید و قطعات برلیان ساخته شده است. 

با اعلام این نامزدی، سیل پیام‌های تبریک افراد مشهور و نامداران و هوادارها و تعقیب‌کنندگان این زوج در اینستاگرام سرازیر شد. 

اسکوتر براون، مدیر برنامه گرانده نوشت: «تبریک به این دو فرد فوق‌العاده. آری، ما دوستت داریم و برایت خوشحالیم. دالتون، تو مرد خوش‌شانسی هستی.» 

هیلی بیبر نوشت: «هورا، برایتان خیلی خوشحالم.» 

کیم کارداشیان هم با خوشحالی نوشت: «برایتان خیلی خوشحالم و دوستتان دارم.» 

گفته می‌شود گرانده و گومز که در یک دفتر فروش مستغلات کار می‌کنند، دوستی خود را از ماه ژانویه شروع کردند. گومز در ویدیوی موسیقی گرانده «استاک آن یو» در ماه مه نیز ظاهر شد. 

خواننده «سِوِن رینگز» در ماه ژوئن دوستی‌اش را با گومز با به اشتراک گذاشتن عکسی از خودش و او در اینستاگرام تایید کرد. در ماه اوت هم پستی را به روز تولد نامزدش اختصاص داد.  

او در این پست نوشت: «تولدت مبارک عزیزم، بهترین دوستم، دلپذیرترین ساعات روزم. دوستت دارم.» 

گرانده پیش‌تر نامزد پیت دیویدسون بود اما نامزدی این دو در اکتبر سال ۲۰۱۸ برهم خورد.

اریانا گرانده
اریانا گرانده

آریانا گرانده کیست؟

آریانا گراند خواننده جوان آمریکایی و متولد سال ۱۹۹۳ می باشد .او علاوه بر خوانندگی در حرفه بازیگری هم فعالیت می کند .از آلبوم های او می توان ممنون بعدی , شیرین کننده و زن خطرناک را نام برد و از فیلم هایش می توان به هیراسپری لایو , مسابقه زن‌پوش روپال , مرد خانواده اشاره کرد . با پرشین وی همراه باشید تا با بیوگرافی آریانا گراند آشنا شوید.

بیوگرافی کامل آریانا گراند خواننده آمریکایی

در بیوگرافی آریانا گراند آمده است که  آریانا متولد۲۶ جون ۱۹۹۳می باشد و بازیگر و خواننده آمریکایی است.

او فعالیت حرفه‌ای خود در بازیگری را به صورت رسمی در سال ۲۰۰۸ در سن ۱۴ سالگی، در تئاتر برادوی موزیکال ۱۳ شروع کرد، سپس نقش کت ولنتاین را در سریال ویکتوریوس از شبکه نیکولدین در سال ۲۰۰۹ بازی کرد. پس از چهار فصل، سریال پایان یافت، و گرانده در سال ،۲۰۱۳ در سریال سم و کت بازی کرد، ساخت این سریال در سال ۲۰۱۴ به پایان رسید. همچنین آریانا برای انیمیشن‌ها هم صداگذاری کرده‌است.

اریانا گرانده

شاهد

خبرگزاری #شاهد با دریافت جواز شماره ۴۶۳ وزارت اطلاعات و فرهنگ افغانستان در کنار دیگر رسانه های کشور با درک شرایط کنونی افغانستان، مصمم است پرچم #بیطرفی را بر دوش داشته باشد. ما بر این باور هستیم که #آگاهی از شرایط می‌تواند #آزادی را به دنبال داشته باشد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا