جهانخبر برتر

مریم نواز: عمران خان را از پاکستان بیرون می‌اندازیم.

مریم نواز، دختر نواز شریف، نخست‌وزیر پیشین پاکستان و از مخالفان عمران خان گفته است: «عمران خان را از پاکستان بیرون می‌اندازیم.»

مریم نواز روز یک‌شنبه، ۲۷ مارچ در یک راه‌پیمایی در لاهور گفته است که آن‌ها برای خداحافظی دولت کنونی به اسلام‌آباد می‌روند.

مریم نواز در گوجرانوالا لاهور در جمع کارگران پاکستانی از سیاست‌های دولت عمران خان، نخست‌وزیر این کشور انتقاد کرده و گفته است: «او قبلاً یک توپ‌انداز بزرگ بود.»

مریم نواز در میان کارگران گفته است، به زودی نواز شریف، نخست‌وزیر پیشین پاکستان در جمع مردم خواهد بود.

این سیاست‌گر پاکستانی در گفت‌وگوی اختصاصی با جیونیوز از کانتینربندان جاده‌ها انتقاد کرده و گفته است: «آن‌ها عمران خان را از پاکستان بیرون می‌اندازند نه از بنی گاله.»

حمزه شهباز، از سیاست‌گران مخالف نخست‌وزیر پاکستان نیز که در این اعتراض حضور دارد، گفته است که حالا ملت عمران خان را «غافل‌گیر» می‌کند.

معترضان مخالف سیاست‌های عمران خان در لاهور دست به اعتراض زده‌اند و در حال رفتن به سوی اسلام‌آباد اند.

رسانه‌های پاکستانی گزارش داده‌اند که جاده‌های منتهی به اسلام‌آباد کانتینر گذاشته شده و شهر چهره نظامی به خود گرفته است.

مریم نواز، حمزه شهباز و شمار دیگری از چهره‌های سیاسی پاکستان در مخالفت با سیاست‌های عمران خان دست به اعتراض زده‌اند و پارلمان این کشور نیز از نخست‌وزیر خواسته‌ است، کنار برود. اما عمران خان تأکید ورزیده است که مبارزه می‌کند.

شاهد

خبرگزاری #شاهد با دریافت جواز شماره ۴۶۳ وزارت اطلاعات و فرهنگ افغانستان در کنار دیگر رسانه های کشور با درک شرایط کنونی افغانستان، مصمم است پرچم #بیطرفی را بر دوش داشته باشد. ما بر این باور هستیم که #آگاهی از شرایط می‌تواند #آزادی را به دنبال داشته باشد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا