خبر برترورزش

دورازه‌بان آرجانتین برای محافظت مدالش سگ نگهبان ۲۰ هزار پوندی خریده است.

امی مارتینز، بهترین سنگربان جام بیست و دوم که همراه آلبی سلسته در قطر خوش درخشید و در پایان موفق به بالا بردن جام قهرمانی جهان برای ارجانتین شد، دست به اقدام عجیبی برای حفاظت از مدال طلای خود در این مسابقات زده است.

ستاره تیم آستون ویلا، با خرید یک سگ محافظ از نژاد مالی‌نویز برای خانه‌اش در میدلزبورو در بریتانیا از مدال‌های خود نگهداری می‌کند.

این سگ نگهبان که نژاد بلژیکی دارد می‌تواند تا ۳۰ کیلوگرم وزن داشته باشد و به طور خاص توسط ارتش و پلیس به عنوان سگ شماره یک در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله موارد معروف استفاده از این سگ در ردیابی محل اختفای بن لادن توسط نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا بود.

مارتینز برای خرید این سگ رقمی در حدود ۲۰ هزار پوند پرداخت کرده است. این نژاد فوق‌العاده به دلیل قدرت شکار و چابکی‌اش در دنیا معروف است.

 

 

مارتینز با درخشش در ترکیب تیم ملی ارجانتین به خصوص در دیدار فینال مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۲ قطر مقابل فرانسه در ضربات پنالتی، نه تنها موفق به کسب جایزه دستکش طلای مسابقات شد که همراه آلبی سلسته بعد از ۳۶ سال قهرمانی تیمش را جشن گرفت.

 

 

شاهد

خبرگزاری #شاهد با دریافت جواز شماره ۴۶۳ وزارت اطلاعات و فرهنگ افغانستان در کنار دیگر رسانه های کشور با درک شرایط کنونی افغانستان، مصمم است پرچم #بیطرفی را بر دوش داشته باشد. ما بر این باور هستیم که #آگاهی از شرایط می‌تواند #آزادی را به دنبال داشته باشد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا