جهانخبر برتر

جو بایدن امروز به عنوان رئیس جمهور سوگند یاد می کند.

بایدن قبل از عزیمت به دی سی در آستانه مراسم تحلیف اظهارات خود را ارائه می دهد!

‎رئیس جمهور منتخب آمریکا جو بایدن اکنون در یک مراسم اعزام در مقر گارد ملی دلاور در شهر نیوکاستل، قبل از عزیمت به واشنگتن دی سی صحبت می کند، جایی که امروز به عنوان رئیس جمهور سوگند یاد می کند.

‎ بایدن گفت: “ببینید، این نوعی احساسات است.” “در گذر از اوقات خوب و بد، من می خواهم از شما برای همه چیز تشکر کنم، از همکاران دلاورایی خود به نمایندگی از کل بایدن که امروز اینجا است، ما می خواهیم بیان کنیم که منظور شما برای هر یک از ما چقدر است.”
‎ بایدن دولت را به خاطر فرصت هایی که به وی و خانواده اش داده ستایش کرده است.
وی نیز افزود:
‎ “دولتی که به مادر و پدر من در صورت نیاز بیشتر به آنها خانه و معاش می داد. دولتی که باعث شد من و برادر و خواهرم ، هر دوی ما اینجا هستیم، درک کنیم که می توانیم هر آنچه را که آرزو داشتیم، هرچه بود انجام دهیم.”

رئیس جمهور منتخب جو بایدن امشب با یک هواپیمای شخصی به واشنگتن پرواز می کند و در آستانه مراسم تحلیف تغییر دیگری در پروتکل ایجاد می کند، و برای اولین توقف در مراسم تحلیف خود هواپیمای دولت آمریکا را به پایگاه مشترک اندروز نمی برد.

‎ بایدن امیدوار بود که با سوار شدن بر ریل از خانه خود در دلاور ، با یک چرخش نوستالژیک ورود خود را به واشنگتن دی سی تزریق کند، اما این خطر امنیتی در زمانی که ملت با تهدیدهای از داخل روبرو است، بیش از حد خطرناک تلقی می شود.

شاهد

خبرگزاری #شاهد با دریافت جواز شماره ۴۶۳ وزارت اطلاعات و فرهنگ افغانستان در کنار دیگر رسانه های کشور با درک شرایط کنونی افغانستان، مصمم است پرچم #بیطرفی را بر دوش داشته باشد. ما بر این باور هستیم که #آگاهی از شرایط می‌تواند #آزادی را به دنبال داشته باشد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا