افغانستان

پولیس ننگرهار: عامل حمله بر کارمندان تلویزیون انعکاس در ننگرهار بازداشت شد.

طراح و عامل حمله بر کارمندان زن تلویزیون خصوصی «انعکاس» در ننگرهار بازداشت شد

جمعه‌گل همت، «فرمانده پولیس ننگرهار» گفته است که طراح و عامل حمله بر سه کارمند زن تلویزیون خصوصی انعکاس در شهر جلال‌آباد بازداشت شده است.
طبق اظهارات آقای همت که عطاالله خوگیانی،‌ سخن‌گوی والی ننگرهار با رسانه‌ها شریک کرده، قاری بصیر، طراح و حمله‌کننده بر کارمندان تلویزیون انعکاس از محل رویداد بازداشت شده است.
از نزد فرد بازداشت‌شده یک میل تفنگچه و یک عراده موتورسایکل نوع ریکشا به‌دست آمده است. آقای همت همچنان گفته است که تحقیقات در این زمینه از نزد فرد بازداشت‌شده جریان دارد.
سه کارمند زن تلویزیون خصوصی انعکاس بعد از ظهر امروز «سه‌شنبه، ۱۲ حوت» در دو رویداد جداگانه در شهر جلال‌آباد کشته شدند. ترور این افراد با واکنش‌های گسترده‌ی داخلی و خارجی مواجه شده است.
فرد یا گروهی تا کنون به‌گونه‌ی رسمی مسئولیت این رویداد را بر عهده نگرفته است. طالبان هر گونه دست‌داشتن در ترور این کارمندان زن تلویزیون انعکاس را رد کرده است.

شاهد

خبرگزاری #شاهد با دریافت جواز شماره ۴۶۳ وزارت اطلاعات و فرهنگ افغانستان در کنار دیگر رسانه های کشور با درک شرایط کنونی افغانستان، مصمم است پرچم #بیطرفی را بر دوش داشته باشد. ما بر این باور هستیم که #آگاهی از شرایط می‌تواند #آزادی را به دنبال داشته باشد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا