خبر برتر

وزارت داخله: از یک حمله بر عزادارن محرم در کابل جلوگیری شد.

وزارت داخله کشور در یک خبرنامه گفته است که یک گروهی تروریستی که قصد سازماندهی حمله بر عزاداران حسینی در کابل را داشتند، بازداشت شدند.
در ادامه این خبرنامه آمده است:
“نیروهای قطعات خاص پولیس، با اجرای یک عملیات هدفمند ضد تروریستی در مربوطات شهر کابل، یک گروهی تروریستی را که قصد طراحی و سازماندهی حملات تروریستی را برعزاداران حسینی در کابل داشتند، بازداشت کرده‌اند.
این عملیات شب گذشته در مربوطات حوزه پنجم امنیتی کابل اجرا شد که درنتیجه آن، یک گروه ۹ نفری تروریستان به شمول یک زن که می‌خواستند حمله تروریستی را برعزا داران حسینی درمنطقه کوته سنگی انجام دهند، همراه با دو واسکت بمب گذاری شده و شش عدد بمب بازداشت شدند.
همچنان این نیروها، عملیات دیگری را در مربوطات حوزه دوازدهم امنیتی شهر کابل انجام دادند که در نتیجه آن، یک گروه پنج نفری تروریستی را بازداشت نموده‌اند.”
همچنان این وزارت  گفته است که نیروهای پولیس ملی با تمام توان تدابیرشدید امنیتی را به منظور گرامی داشت از ایام عاشورا حسینی در کابل اتخاذ نموده‌اند و به هیچ گروهی تروریستی اجازه نخواهند داد که امنیت این مراسم را مختل نمایند.
همچنان پولیس کابل به تمامی شهرواند کابل گفته است که در صورت مشاهد هر گونه فعالیت تروریستی به شماره ۱۰۰ و ۱۱۹ پولیس خبر دهید.

شاهد

خبرگزاری #شاهد با دریافت جواز شماره ۴۶۳ وزارت اطلاعات و فرهنگ افغانستان در کنار دیگر رسانه های کشور با درک شرایط کنونی افغانستان، مصمم است پرچم #بیطرفی را بر دوش داشته باشد. ما بر این باور هستیم که #آگاهی از شرایط می‌تواند #آزادی را به دنبال داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا