افغانستان

ارگ: هیات مذاکره کننده صلح دولت، فردا «جمعه ۲۱ سنبله ۱۳۹۹» عازم قطر می‌شوند.

ارگ، کابل: دولت جمهوری اسلامی افغانستان تمام آمادگی های لازم را برای صلح انجام داده و هیات مذاکره کننده دولت جمهوری اسلامی افغانستان بخاطر اشتراک در مذاکرات صلح، آماده سفر به دوحه پایتخت قطر می باشد.

صدیق صدیقی سخنگوی ریاست جمهوری در پیامی نوشته است که قرار است هیات مذاکره کننده دولت افغانستان بنابر هدایت رئیس جمهور غنی بخاطر آغاز مذاکرات صلح فردا عازم دوحه پایتخت قطر شود.

در مراسم افتتاحیه آغاز مذاکرات صلح میان هیات جمهوری اسلامی افغانستان و گروه طالبان، داکتر عبدالله عبدالله رئیس شورای عالی مصالحه ملی، محمد حنیف اتمر سرپرست وزارت امور خارجه، عبدالسلام رحیمی نماینده خاص رئیس جمهور در امور صلح و سید سعادت منصور نادری وزیر دولت در امور صلح نیز به نمایندگی از دولت جمهوری اسلامی افغانستان، اشتراک خواهند کرد.

آقای صدیقی افروده است که رئیس جمهور برای هیات مذاکره کننده دولت جمهوری اسلامی افغانستان بخاطر دستیابی به صلح و ثبات پایدار در کشور که خواست دیرینه مردم ماست، آزروی موفقیت می کند.

شاهد

خبرگزاری #شاهد با دریافت جواز شماره ۴۶۳ وزارت اطلاعات و فرهنگ افغانستان در کنار دیگر رسانه های کشور با درک شرایط کنونی افغانستان، مصمم است پرچم #بیطرفی را بر دوش داشته باشد. ما بر این باور هستیم که #آگاهی از شرایط می‌تواند #آزادی را به دنبال داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا